Kdo píše více krasopisně, ženy, nebo muži?

Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Lamalam

To je individuální. Já škrábu, ale manžel píše skoro krasopisně.

Další odpovědi
briketka10

Krasopisně? Nehodlám si tvrdit, že někdy ženy,
ale podle mého názoru i muži. Moje mamka psala
moc krásně a moje sestra má to psaní po taťkovi.
Obě jsme studovaly na umělecké škole a na ní
jsme se sestrou měly přímo písmomalířství, ona
dodnes píše, že po ní nic nepřečtu, ale já prý píšu jako učitelka v první třídě, když nás učila psát
do řádků první písmenka, asi tak :))

quentos

Tyhle generalizace z duše nesnáším. Copak to lze paušalizovat? Až tu přijde nějaký generalizátor, bude tvrdit, že ženy. A co jsem tedy já, o němž leckteří říkají, že píšu stále „jak prvňák“, tedy skoro jako podle nějaké písanky?
To je jako ptát se, jestli píší líp černoši, nebo běloši. Popř. kdo více škrábe, zda kočka, nebo kocour.

anonym

Jugure, hlavně vy pište pravopisně jo a kdo, že vás to nesnáší?

Klaproth

U nás doma je to žena.

anonym

Posuďte sami kdo je z nás mentálně zaostalý

Za největší pitomce na této poradně v mém oku,vidím Drapa v těsném závěsu za Barbakanem a Lahnym,komančové co si nezaslouží ani řádku.

Tak toto má Jugar ve svém profilu.

annas

Ad lahny

První část textu mě pobavila … jsem na tom asi špatně, nebo dobře? Sice nemám „poradnu ve mém (svém) oku“, ale dobře vidím, ce se zde děje …

Bohužel, ta druhá část vypovídá o autorovi, jeho negativních vlastnostech. :((

anonym

Ortel hadr.

anonym

Aby jste si udělali obraz o tom, jak Jugar reaguje na mé odpovědi, což stále svědčí o tom, že jen modří ptáci dokáží urážet své protivníky když už nevědí kudy kam.Inteligenti dokáží odpovědět, méně inteligentní lidi odpovídají urážkami.
Jugar
Jsi fakt komanč imbecil,jinak to nevidím,chcdeš po světě,aby se o tebe staral a sám pro to neuděláš ani hovno!!!

Lamalam

lahny > četl jsi otázku?

anonym

Ano, četl jsem otázku.Ale pokud bude Jugar nahlašovat VŠECHNY moje odpovědi jako odporující kodexu, tak proč bych měl na jeho otázky odpovídat to co si myslím nebo co já považuju za správnou odpověď.
Pro Jugara jsou všechny moje odpovědi ZÁVADNÉ a podle toho se chovám.

Lamalam

Aha, už to chápu. Tvou nesmyslnou odpověď tedy nahlašuji.

anonym

Ne, Lamalam, ty to nechápeš, nebo nechceš chápat. Maž si, co je ti libo, na to máš právo, jen jde o to, zda oprávněné!

anonym

S tebou plně souhlasím, protože TY jsi moji odpověď ještě nikdy smazat nenechal.A od Tebe to beru a sám uznávám, že se moje odpověď sem nehodí, ale MŮŽEŠ MNĚ LASKAVĚ ŘÍCI, JAK MÁM ADMINA KONTAKTOVAT JÁ, ŽE MOJE VŠECHNY ODPOVĚDI JUGAROVI VADÍ??
Žádný jiný uživatel odpovědí si na mně do dneška nestěžoval a pokud někomu vadily moje odpovědi, tak v soukromé poště jsme si vše vyjasnili.POUZE JUGAR MNĚ NAZÝVAL ZASRANÝM KOMUNISTOU, protože jeho slovník nic jiného neumí.

Lamalam

Kontakt na admina je info@odpovedi.cz, ale jestli odpovídá, netuším.

anonym

Ano, tuto adresu jsem také použil a do dneška mi nebylo odpovězeno, proč JUGAR může všechny moje odpovědi nahlašovat jako odporující kodexu.
Nikoho neurážím, nepoužívám vulgárních slov.Akorát pravdivě popisuji co bylo za komunistů lepší než dnes a odsuzuji tento režim.
A TO JE PRÝ PORUŠOVÁNÍ KODEXU, alespoň podle Jugara.

anonym

To nemá cenu,on to stejně nepochopí,stejně jako Barbakan.

anonym

Ty si, Jugare, vyser oko, to pižlavý, protože si nevidíš na špičku nosu!

anonym

On je chudák,ber ho tak Lamalam,díky,

anonym

Jugare, nikdo vás nemá rád, ani lamalam, díky.