Avatar uživatele
Rokio

Kdo patří mezi nezapomenutelné uživatele tohoto webu a do teď tady aktivně působí?

Podle mě mezi tyto uživatele patří například annas, zjentek a aliendrone. Určitě je jich více, ale tihle sem patří stoprocentně.

Co myslíte vy? Předem děkuji za reakce na tento můj dotaz.

Zajímavá 0 před 631 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Filip84

Ty, to já nevím, ale vím, že Ty rozhodně, a je jedno, jak dlouho tady jsi.

Co Ty vymyslíš, to i kdyby se dal dohromady multidisciplinární team, tak nemá šanci Tě napodobit, ani omylem. Na druhé straně, občas se opravdu zadaří a přijdeš s dotazem, který stojí jak za zamyšlení, tak za pozornost.

Akorát bys se měl krotit a léčit, jinak skončíš podobně, jako skončil Michal Kolesa, který se předávkoval projímadlem, prostě: blbý konec. U Tebe bych to viděl, arciť, jinak, než na předávkování projímadlem, ale taky na blbý konec. Což by byla, svým způsobem, škoda. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

No, aliendron sice ještě zdaleka není takový mazák tady, jako třeba já, ale radši držím pysk, bo jediné co nechceš, tak ať si tě všimne aliendron! 😬

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GM

Kromě jiných Kepler- neví někdo, co se s ním stalo?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

GM: Ty, „kluci“, co tu jsou „od Kuvajtu napadení“, tak cca měsíc plus něco zpátky psali, že prý si stěžoval, že jí jako vrabeček, no a tak vůbec, takže asi špatný.

Nový příspěvek