Glondajka

Potřebovala bych poradit s mobily alcatel OT pop c9, honor 3c a lenovo a606. Který z nich je lepší?

Potřebovala bych poradit s mobily alcatel OT pop c9, honor 3c a lenovo a606. Děkuji.
Doplňuji:
Který z nich je lepší??

Odpovědi
klumprt

Přijde na to. Záleží na co ho kdo potřebuje. Existují srovnávače parametrů, jako třeba zde: http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/srovnani-produktu--lenovo-a606_-_huawei-honor-3c_-_alcatel-ot-7047d-pop-c9/?fromclipboard

Tady na těch stránkách se dostanete i na uživatelské recenze, kde lidi píšou své zkušenosti s mobily.

Prokop Buben

Poradím ti třeba já:

  1. Především začni zdejším kodexem uživatele, když už ti sama od sebe nedochází stupidita takové otázky 😉
  2. Až nastane to „pak“, tak se klidně ptej, jsem ti k dispozici.