Američanka

Kdo organizuje a vlastní vánoční kamióny i předvánoční trasy po ČR a po světě?

Zajímalo by mě,kdo je organizátorem Vánočního kamionů CocaColy i jeho trasy po ČR a kde tento kamión sidlí celoročně,kolik těchto kamiónu jezdí po ČR,opravdu dávají nebo rozdávájí populární nápoj zadarmo a vůbec kdo tento kamión řídí? Myslím že údržba takového kamiónu asi bude stát dost pěnez když stoji celý rok někde v hangáru coca coly a vyjede jen vánoční období nebo má snad tento kamión i jiné využití než splnit vanoční trasu? Děkuji

Odpovědi
Drap

Kamion řádí řidič, vlastníkem je Coca-Cola a přes. Přes zimu je na určeném firemním stanovišti. Rozdávají tento nápoj v rámci každoroční předvánoční kampaně. V ČR jezdí jeden a jeho určenou trasu najdeš lehce na netu.

Mc Merkurion

… je to náročný http://www.co­cacolavanocni­kamion.cz/cs ???