dust8

Kdo nosí kšiltovku kšiltem dozadu, tak má tu výhodu, že mu v dešti neprší za krk? Má kšilt dozadu i jiné výhody?

Odpovědi
Savier

Nosí to většinou mládežníci co se snaží být „cool“.

elkon

Kdo nosí kšilt dozadu, vypadá jako blb. Kšilt byl na čepicích „vymyšlen“ proto, aby slunce nesvítilo do očí, případně k ochránění tváře při dešti.

EKSOT123

Kšiltovka je skvělá věc hlavně kvůli sluníčku. Samozřejmě mnohem efektivnější kšiltem dozadu. Navíc by ti kšilt dopředu omezoval výhled. Pokud nesvítí sluníčko, nemá kšiltovka moc smysl, snad v extrémně prašném prostředí.

Filip84

  • Je ti lépe vidět do rypáku.
  • Lze tě lépe proplesknout.
  • Lze ti lépe dát pěstí.
  • Ženy opačného pohlaví jistě ocení, že tě mohou snáze políbit (nezavazí jim v tom ten bazmeg).
  • Policisté, vojenští policisté, strážníci Městské tajné policie MěStaPo, celníci a další taková a podobná „různá vybraná společnost“ tě může snáze identifikovat.
  • Don Rokio de la Kaufland y Znojmo, presidente del Club de autistas de Czecoslovaquia y patrón de los pasos de peatones y controlador de maquina de cafe y bandido de monedas de los carros y el dueño de una tableta plana y lenta se tě bude moci snáze zeptat, jestli bys mu nepodaroval peníz, protože ti lépe uvidí do rypáku.

Jistě se najde spousta dalších, podobných, nebo i důležitějších výhod, ale já kšiltovku nenosím, tak musí poradit někdo v kšiltovkách zkušenější! 👌😎