Gami.Pet

Kdo nevěří na vesmírné přátelé ať ani nečte..

Na mimozemštany věřím na 1 000 000 % vím že existuji vím to vším..ale když se píšou čanky že by dokázali zničit zemi( s toho vůbec strach nemám,dokázali by to)
Mám je ráda nevím jesli jsem se s nima setkala ale jsou hodni a když to někde píšoo vyvolá se ve mě pocit ne jsou mírumilovní atd.zajímám se o ně hodně.,cca od8–9 teď je mi 12 vesmír taky miluju je to můj život pozorovat nočňí oblohu je ta nejhezčí věc na světě.:-)
Jaký na to máte názor??

Odpovědi
radce

Věřím na mimozemské civilizace, bylo by hodně nepravděpodobné, kdybychom v celém vesmíru byli jediní „inteligenti“. O jejich mírumilovnosti přesvědčen nejsem, třeba bychom pro ně a jejich inteligenci byli jen jakýsi obtížný hmyz…

iceT

Koukni se na Mars útočí a Den nezávislosti.

anonym

I já jsem byl takový snílek.

milan16647

Také věřím,leč víra nic neznamená a žádného jsem zatím nepotkal.pokud je vesmír nekonečný,mělo by v něm být i nekonečně mnoho obydlených planet jako je Země.Zatím se zdá že je konečný a to velmi omezuje.Bytosti jako my,to asi ne!Cesty vývoje jsou tak klikaté,že si to nemyslím.Ale jiný život?Proč ne?Nejsme žádná výjimečná planeta.Tedy můj názor.
Doplňuji:
Velmi se mi líbí zmínka o tom,že dívat se na hvězdy je fascinující podívaná!