Kdo neuznava,neslavi vanoce-nabozenstvi-kultura?

Jsou to jen Jehova?Diky

Nejlepší odpověď
annas

Věděla jsem o Svědcích Jehovových. Ale pátrala jsem a našla toto.

Další církví neslavící Vánoce je například Pravá církev Ježíšova, odnož křesťanství pocházející z Číny. Vznikla na počátku dvacátého století a v současné době má přes milion členů po celém světě. Důvodem, proč neslaví Vánoce, je prý původní pohanský svátek oslavy Slunce.

Zajímavou skupinou lidí, neslavících Vánoce jsou členové tzv. Snake handling, náboženského rituálu prováděného především v USA. Členové této skupiny se vystavují kontaktu s jedovatými hady, nepijí kávu, nedívají se na televizi a dokonce ani neslaví narozeniny.

Zdroj: http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:lSDxT1pvCL8J:­www.webmagazin­.cz/index.php%3Fsty­pe%3Dall%26id%3D53­84+Kdo+neuzna­va,neslavi+va­noce&cd=1&hl=c­s&ct=clnk&gl=cz