Musa7

Kdo nesnáší aroganci!?! Máte v okolí takového člověka, jak s ním jednáte případně hádky?

Odpovědi
Dochy

Jestli mám v okolí takového člověka co nesnáší aroganci? Ano, několik. S takovými se dá vyjít docela dobře 😉

A jestli mám ve svém okolí arogantního člověka? V současnosti snad ani ne. Možná se někdo občas arogantně chová, ale snad teď nemám v okolí nikoho kdo by se opravdu dal jednoznačně charakterizovat jakožto arogantní. A obecně jak s arogantním člověkem vyjít? Uvědomit si hranice co jsem ochoten snášet a co ne. Pokud se schyluje k vážné hádce, u které je hodně nepravděpodobné rozumné vyřešení, pak vypadnout. Nemusím se bavit s každým.

Edison

Já nesnáším aroganci. A vyjdu s každým. Ne každý ovšem vyjde se mnou. Zejména, pokud je arogantní.

Ametyst

Edisone, tys tomu dal na frak. 🙂

Edison

No co, odpověděl jsem na otázku. Je na tom něco špatného? Nebo je špadné nesnášet aroganci? 😁 😁

Ametyst

Pleteš si „S někým vyjít“ a „S někým vyběhnout“(= být osobní).

Edison

To si nepletu. Vím přesně, co jsem napsal a vím proč jsem to napsal, dokonce i proč jsem to napsal tak, jak jsem to napsal. 😁 😁