BergySeltzer

„Kdo neskáče, není Čech!“ Co jsem teda za národnost, sedím-li u přenosů?

Nejlepší odpověď
Šidlo

ste normálny človek, ktorý sa nepotrebuje primitívne vymedzovať

alebo ste len svojprávny a fandíte tak, ako sa vám páči…nepotrebujete inštrukcie…bravo!

Další odpovědi
annas

Domníváte se, že ten, kdo nekřičí na celý barák či panelák, když sedí u TV, není Čech?

Jste normální člověk, který se chová tak, jak by měl.

Ne každý sportovní fanoušek fotbalu, hokeje atd., svou radost vyjádří řvaním.

Jak se chovají fanoušci na hřištích. To přece není projev češství, jaké by mělo být, ale projev nevychovanosti. Rozbíjení lavic, rušení , házení předmětů, nadávky atd.

Jako u všecho platí, že existují pravidla slušnosti a někdy všeho moc škodí … Buďte rád, že k takovýmto Čechům nepatříte.

Pokud máte zájem, přečtěte si, jak tento pokřik vznikl.
Autor Filip Rožánek

http://rozanek­.cz/kde-se-vzal-pokrik-kdo-neskace-aktualizovano/

gecco

A co teprve ja, když ty přenosy ani nesleduji??
:-O
Ne, nechápu potřebu kolektivního krepceni, když na výsledku navíc nemám žádnou zásluhu…
😉

Gestas

Třeba já jsem Moravák.

Kepler

To platí jen pro stojící fandy na tribunách. Cílem je jejich zbourání pomocí synchronizovaného skákání, myslím že se to někde už podařilo. Když budeš skákat doma, tak tě nikdo neuvidí a maximálně na tebe vlítne soused pod tebou.

marci1

Doma jsi Češka, i když jsi k přenosu lehneš. 🙂
A co jsou hokejisté?
"Při děkovačce tribuny bouří: „Hóši, děkujem! Hóši, děkujem!” Jeden z hokejistů trochu nelibě utrousí směrem ke spoluhráčům: „Ale já už nejsem hoch!” 🙂

led

Davová psychóza sprostredkovaná patologickými vplyvmi masmédií nemá vplyv na národnosť