Damiana

Kdo nebo co je to Horizontář?

Narazila jsem na tento název mezi povoláními, zajímá mě, co by mohl dělat?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Dělník pracující na horizontální frézce (vřeteno, kde ne upnut obrábějící nástroj-fréza vodorovně – horizontálně)

Další odpovědi
mosoj

Jen jestli to nebyl horizontkář !

Murdoch cnc

Horizontar je člověk, který dokáže v podstatě srovnat pomocí geometrie kus v promítání 3D . Jeho zkušenosti a průběh práce je dán tím jak je vyučen stálou praxi .je dokázáno, že mozek dokáže zakrnet v daných situacích a proto potřebuje čas a klid na své povolání. Dokonalý výsledek je jeho odměna…