Jahoda

Kdo nebo co je „Horyna“?

Děkuji.

Nejlepší odpověď
Adlim

Prof. PhDr. Břetislav Horyna, Ph.D. (8. června 1959 Ivančice), je český filozof a religionista. Vystudoval filozofii na Masarykově univerzitě v Brně a Palackého univerzitě v Olomouci. Působil na Ústavu pro výzkum společenského vědomí a vědeckého ateismu Československé akademie věd.[1]

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/B%C5%99e­tislav_Horyna

Další odpovědi
roxy52

Horyna byl děda toho bláznivýho kluka,jak tam byla písnička-,,Kdýýbýýs tak náááhodou měl pocit,že jsi sáám,tou cestou mechovou přijdˇ rychle rovnou k nám.Vždyť fůůůru přááátel máááš,v zelenýýým ůůůdolí,no tak si jich jen važ atˇ už jsi kdokoliv.....­.......