Avatar uživatele
anonym

Kdo nás ještě nemá rád?

http://www.od­povede.sk/otaz­ky/viete-comu-sa-v-polsku-hovori-cesky-film

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Miroslavst, Jahoda, PostApMan před 4996 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

pokud by existovaly válasz, tedy valasz.hu tak i tam by se někdo našel.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
PostApMan

Význam spojení „český film“, není jen v Polsku, obecně jsme po celé Evropě (a nejhůře snad v USA) proslavení jen negativními hodnoceními. Naše filmy se málokdy dostanou dál než na východ Evropy.

jediné filmy které tzv. „prorazily“ jsou : T.M.A., Normal, Jak jsem obsluhoval anglického krále a Kájínek (za poslední dobu)
A tím prorazili není myšlená bůhví jaká úspěšnost – pouze to že o nás někde v USA někdo zakopl a vydal na DVD nebo pustil v nějakém zapadlém kině.
Máme vlastní styl filmů, který se prostě líbí jen nám. Jediné co nám ze „západu“ můžou závidět je originalita (kterou filmy z USA moc často neoplývají).

Celou tuto problematiku můžete luštit na imbd.com čtením komentářů a hodnocení u našich filmů.

Abych odpověděl na otázku – rád nás nemá asi vysloveně nikdo :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Osobne jsem tady videl v televizi na obycejnem programu nase filmy jako „Ostre sledovane vlaky“ nebo „Tmavomodry svet“.
Samozrejme me to jako vlastence potesilo,jakoz i filmy s Janem Triskou,Karlem Rodenem,Paulinou Porizkovou,ci Herbertem Lomem a jinymi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kablik

jaký polský film se u nás naposled promítal? nějak mi to asi ušlo…

před 4996 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Je asi vzájemné :D

před 4996 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek