titanius

Kdo namaloval ty profilové obrázky?

Nejlepší odpověď
bolak

já…voskovkou, na zádech mýho hrbatýho bráchy

né, tohle já na svědomí fakt nemám, ale když uvážíme ty ječný zrna a lanový háky, musel to bejt někdo s morbidním smyslem pro humor

rozhodně bych vyloučil manon a Ladu, manon protože tu ještě v tý době nebyla a Josefa proto, že přeci jenom ty obrázky maj určitou formu a nevypadaj jak kdyby je kreslilo tříletý dítě

Další odpovědi
manon

bolak: Já Ti děkuji, nakreslila bych to každopádně jinak. Přinejmenším tak, abych si alespoň mohla vybrat ksichtík, co mne trochu připomíná. Na tomto mám odpovídající jenom krk a pravé oko :)

Syd

Ty obrázky přece nejsou namalovaný, ale udělaný v nějakým programu.

bolak

manon: dyť na tom avataru žádný nemáš vidět

manon

Co nemám vidět? Mám tam dlouhý krk – schovaný sice v roláku, který nesnáším, ale je tam :)

bolak

manon: jo oko! já čet ňadro..

(to sou ty kurzy rychločtení)

manon

:) tys chodil za školu, když bylo rychločtení, žejo? :)