hapiky

Kdo nám pomůže, když se masožravé rostliny budou nekontrolovaně rozmnožovat?

To, že by si s nimi příroda sama poradila neberu.

Odpovědi
_Bůh_

Napalm

zjentek

Obleček supermana, respirátor a VAKCÍNA pro každého!

aliendrone

Afrika, jak jinak. Jinde ve světě by se jim s ohledem na demografické krize moc nedařilo, zato bubakini se BEZ OHLEDU na hladomory množí jako švábi. Příroda je moudrá, a masožravky by šly tam, kde by mělý NEJVÍCE potravy (v podstatě nevyčerpatelný zdroj). ;) :D :D

Dochy

Adélu ještě nikdo nevyšlechtil, pokud vím. Aktuální masožravky dokážou zblajznout sem tam mouchu a popravdě neobstojí v konkurenci jiných rostlin – obvykle rostou tam, kde je prostředí hodně nehostinné a jiné rostliny tam mají problémy (často bažinatá oblast s nedostatkem živin)
Takže se zkrátka zatím nemusíš bát.

Drap

Ať se šíří jak chtějí. Lidi zatím nežerou a žrát nebudou.

Beno

Podívat se na film Adéla ještě nevečeřela.

hapiky

B. I kdyby to fungovalo, myslíš , že ho máme dost?

_Bůh_

Oheň se šíří rychle. V Portugalsku jim jednou trvalo 7 let, než jej uhasili.