tomy999

Kdo myslíte že ze českých zpěváku má nejkvalitnější barvu hlasu.

Napiš te 3 zpěváky a procenta díky moc.

Nejlepší odpověď
quentos

Lucie Bílá 100%, Petr Spálený 90%, Věra Špinarová 85%

Další odpovědi
panenka

KAREL GOTT 100% LUCIE BÍLÁ 100% EVA FARNÁ 99%

fortin

Myslím že z „českých zpěváku má nejkvalitnější barvu hlasu“ Jožka Černý, Luboš Holý a Jan Múčka. I bez procenta navíc.
Doplňuji:
Kvůli červenému palci doplňuji můj názor na dotaz „Kdo myslíte že ze českých zpěváku má nejkvalitnější barvu hlasu“. Myslím že je to Jiří Zmožek, Karol Duchoň a zpěvák kapely No name. To, že mě někdo připravil o sdílení občanství se Slováky ho neopravňuje zakazovat mě uvádět slovenské zpěváky. Dále Emil Horváth, Hana Zagorová, Gott, Hegerová. Tuhle otázku jsem pochopil, ptáš se na témbr, né na techniku, mikrofon, popularitu a úspěchy. Myslím že je to diskutabilní otázka.

waterwolf

Nejkvalitnější hlas má rozhodně paní Pecková 100%, pan Karel Gott 85% a Daniel Hůlka 75%

wenda

myslím, že to je věc názoru. Zeptej se metalisty, hopera a šedesátileté babi a každí ti řekne něco úplně jiného.

kenyrts

100% Karel Černoch
95% Karel Gott
90% Věra Špinarová