lerak14

Kdo myslíte, že si jezdí pro soc. dávky autem?

Nejlepší odpověď
kropitko

No mě hlavně na tom zaráží proč by si pro ty dávky hlavně někdo někam jezdil,,,,vždyť přijdou složenkou a nebo na účet,,,
Doplňuji:
tak quentosi nevím,přičmoudlá nejsem,pobírám od státu dávky,,,,rod.přís­pěvek,přídavky na děti apod,,,
auto jsme donedávna také měli a dokonce i jezdilo,,,,
Ale jak tak koukám,tak jsem asi sama bílá,která tyto dávky pobírá,,,,jinak všechny mamky a taťkové pracují a tyto dávky nepobírají,,,,,budu se muset nad sebou zamyslet!!!

Další odpovědi
quentos

Mnozí přičmoudlí spoluobčané.
Doplňuji:
kropitko, to byl jen příklad; u Vás je to samozřejmě v pořádku.

panenka

Já si myslím že ti co na to nárok mají

benaja

Taky si myslim,ze ti co je pobiraji je vetsinou potrebuji,a ti co nepotrebuji tak ti take,ale ti jsou vice videt a hlavne slyset v den,kdy je obdrzi.