Zvědavý

Kdo myslíte, že je nejpopulárněj­ší/nejslavněj­ší filmový herec všech dob?

Celosvětově.

Nejlepší odpověď
marci1

Není to jednoduché, pro každého je to někdo jiný. Pro mě Paul Newmann 🙂

Další odpovědi
anonym

Nedá se určit. Jeden může být dobrý v akčním filmu, jiný v komedii…

metalavenged

Záleží na člověku, každý se líbí někdo jiný nebo jiné žánry filmů. Lepší by byla asi otázka na nejslavnějšího/ nejpopulárnějšího nebo nejbohatšího herce. Ale i to je těžké určit.
Brad Pitt, Tom Hanks, Bruce Willis, Clint Eastwood…

Kepler

Všech dob? Takový se ještě neobjevil!

luckykubrt

Můj tip: Charlie Chaplin. Ten je známý už z dob němého filmu. 🙂

Mc Merkurion

… asi Bůh, hraje skoro ve všech filmech (hlavně emerických) a plakáty s ním jsou všude …

anonym

Pokud si myslel nejvyšší, tak André the Giant.