Dr. Darko

Kdo myslíte, že je český největší mafián všech dob?

Nejlepší odpověď
elkon

Možná Radovan Krejčíř, František Mrázek, nebo někdo jiný i méně „profláknutý“ a o to nebezpečnější.

Další odpovědi
ten který je

Takovým prvním velkým byl Viktor Kožený.Před deseti lety uvažoval o kandidatuře na prezidenta republiky nebo na premiéra.Chopí se funkce i v nejbližší době?:-)

Zdroj: https://byznys­.ihned.cz/c1-51876720-kozeny-chci-pomoct-cr-treba-jako-prezident-podporuji-ale-svejnara-a-necase

JežíšKristus

Možná Ing. Miloš Zeman? Odpustil Ruské federaci dluh 100mld. a poškodil tak ČR, podle soudu tuneloval OKD, o lidech v jeho okolí je snad i lepší články nečíst…

Spíše bych ale uvedl Petra Kellnera, mafiózo praktiky Home Creditu v Asii nejsou úplně super. Na počet korunek to je asi největší mafián.

Krejčíř je známé jméno, ale nemůže nabídnout nic víc než jen pár historek z Afriky (jako když si šel vybrat peníze do banky, a stovky černochů vyrazily po něm). V Česku nechal jednu vilu, do které lezou děcka a natáčí se na YouTube. Nic moc.

Zajímavější byla ruská mafie v 90. letech v ČR, na Václaváku měli barák, kde si k jídlu porcovali celého žraloka. Česká policie ruskou mafii vyštvala pryč ze země, chlapa co to řídil pak zase policie vyštípala ze svých řad… dnes tu máme novičoky zase, a přidala se k nim vietnamská mafie na letišti pana prezidenta…

zjentek

Tyhle věci se dají snadno určovat dle vzhledu a vystupování.

Tak třeba Vláďa Špidla anebo Marek Bendů… no, ti by mohli z fleku nastoupit jako antimafiánský od­boj.

Super guy

Babiš!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.