Miroslavst

Kdo myslíte že je admin?

Kdo si myslíte, že je admin? Je to muž nebo žena? Je jich víc nebo jen jeden(a)?
Setkal jste se s ní(m) někdo? Toužíte po tom?

Nejlepší odpověď
quentos

nejspíš nějakej ASPák z ASPA.cz

Další odpovědi
GM

Myslím si, že admin je muž. A jenom jeden nebude, musí přece taky někdy spát.

panenka

Zatím jsem se s nikým z admini nesekala myslím si,že je jich ale víc

ten který je

Já si myslím že admin je někdo kdo se podobá kapitánu Nemovy.Bude zcela jistě sídlit v nějaké podzemní jeskyni a bedlivě nás všechny sleduje na svých přístrojích.:-DD