SajmonModer

Kdo my smazal odpověď u otázky: Kolik takových podobných může být? Na kolik jich tedy doplácíme?

Byl to admin nebo kdo a proč to udělal, tohle už diskriminace!!!

Odpovědi
panenka

pokud ti přijde meil od admina byl to on pokud ne smazál ti jí někdo z uživatelů.Do­poručuji ti napsat na odpovědi uvěd o kterou otázku šlo a že ti byla smazána a on ti odpoví.Taky jsem to tak nedávno udělala,protože mě byla smazána odpověd

Terryle

Obávám se, že to bylo kvůli té poslední větičce – že podobní patřej do plynu. To jsou, chtě nechtě, hodně silný slova, ať se lidi chovaj jakkoli… taky mě to trošku překvapilo, ale video jsem neviděla, tak jsem nechala bejt. Provozovatel by kvůli tomu teoreticky mohl mít problémy, tak se to smázlo.
Diskriminace to není, hele. My jsme na cizím serveru, kterej si někdo platí, a musíme dodržovat jeho pravidla. A když někdy ujedem a nedodržíme je, nemůžem se divit, že se to smázne…