zjentek

Kdo mně smazal otázku, proč ženy při chůzi do schodů vrtí zadkem, a proč?

Aha, tak otázka je zpět. No nic, tuto mazat nebudu, bo se mně nechce. Jestli se někomu chce, tak prosím. Beztak k tomu není žádný důvod.

Nejlepší odpověď
paul1

To nevím, ale je to hezké a rád dávám dámám na schodech přednost.

Další odpovědi
Tabea

Možná sexismus :) Ale je tady: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-zeny-pri-chuzi-vrti-zadkem

quentos

Když položíš dvě otázky (nebo víc) za sebou, ta (ty) starší se zobrazí menším písmem, možnás ji přehlíd…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

xiperio

Mají jiné postavení kyčlí, jinak dávají nohy před sebe při chůzi. Někdy vrtí i chlapi.

zjentek

Quentoš>>> to ovšem není MŮJ problém. In fact, chtělo by to tady IT revizi. Dupnou – po všech směrech. Chyba není na mých přijímačích nad nosem.