Tobě nepomůže nic, protože nejsi schopen zdravého uvažování a zabýváš se neustále hovadinami, které vnucuješ druhým.
|
0
před 7 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
ŽÍT SVŮJ ŽIVOT… bez zbytečných komplikací,
smysl života se mění a může být i celkem fádní 😉
Životní zkušenosti, znalosti, kouč, terapeut, psycholog
i psychiatr…farář, literatura, informace…
VĚTŠINA lidí, se obejde, bez cizí dopomoci.
A třeba:
https://firstclass.cz/2024/09/jak-najit-smysl-zivota-2/
HLAVNĚ SI DEJ POZOR, BACHA, CHA,, ať ti tým „věčným“ hledáním, tak
nějak „neuteče život, mezi prsty“ a zemřeš, v blahé nevědomosti
😉
Ten smysl, „hledá“, hlavně bloud!!! Člověk si SMYSL svého ŽIVOTA,
PŘEDEVŠÍM VYTVÁŘÍ!!!!!!!!!!! AKTIVNĚ nečeká, z které strany to
„přiletí“ a nasype mu to někdo do hlavy…
Upravil/a: da ny
|
0
před 7 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| annas | 5282 | |
| Kepler | 2867 | |
| Drap | 2735 | |
| quentos | 1816 | |
| mosoj | 1594 | |
| led | 1401 | |
| marci1 | 1380 | |
| aliendrone | 1230 | |
| elkon | 1182 | |
| zjentek | 1175 |
| Astronomie |
| Fyzika |
| Jazyky |
| Matematika |
| Sociální vědy |
| Technické vědy |
| Ostatní věda |