Kelt

Kdo mi změnil ikonu, když jsem to nebyl já?

Tak si prohlížím otázky odpovědi a najednou vidím, že mi zmizela ikona otazníků a místo toho je tam světle modré pole s bílým L. Ale já jsem si to tam nedal. Máte taky podobné zkušenosti od nějakého dobráka? Já jsem nic nechtěl, a nikdo to se mnou neprobíral. Děkuji.

Nejlepší odpověď
marci1

Asi nějaký šotek. Tak si to v nastavení změň. 🙂

Další odpovědi
nyjono

Mně ji také kdosi změnil. Asi chytrák chybující systémek.

Při změně odpovědí. A nějak mě systém nechce poslechnout a má původní mi nejde vrátit.

Doplňuji. Už to změnit jde. Po dlouhé době 😁 😁

Malvína

Všímám si také, že více uživatelů má místo své původní ikony nějaké písmenko v barevném čtverci. Ani to nevypadá moc hezky. Připomíná mi to profily na sociálních sítích propojené přes Google, který do ikony dává počáteční písmeno jména nebo přezdívky v případě, že si uživatel nezvolí svou vlastní ikonu. Ale že to tam systém dává sám bez svolení? Potěš koště… co se to tu děje?

GM

Taky se mi to stalo, už jsem položila otázku, ale nedočkala jsem se uspokojivé odpovědi. Nevim, jak vrátit zpět původní ikonku.

GM

Nyjono, napiš, prosím, jak na to. V nastavení mi to nejde.