Kdo mi zabije prase, vyrobí jitrnice a tlačenku, klobásky, když v ČR chybí až 3000 řezníků?

Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Řezníků co dělají domácí porážky je dostatek. Řezníci chybí na jatkách a ve výrobnách.

Další odpovědi
marci1

Řezník, kdo hledá, najde. 🙂

yuko

Zacni hledat reznika, az budes mit to vykrmene prase 🙂

Kepler

Termín zabijačky je třeba domluvit dostatečně dlouho dopředu, pokud porážku nezvládneme sami, neboť většina řezníků má plné ruce práce. Porážet vepře může pouze osoba k tomu vyškolená a mající osvědčení k práci s potravinami.
https://www.gas­trotip.cz/zabi­jacka-neboli-domaci-porazka/
Já, například, jsem se dneska říznul úplně sám.

Mc Merkurion

… nejlepší je se spoléhat ve všem sám na sebe …

orestez

Prasat máme hodně. Řezníky si můžeme pozvat ze zahraničí. Ale střívka budou krátká.