bobo37

Firma na vytvoření kvalitního webu ?

Ahoj všichni, kamarád by si rád nechal založit web, dělá hudbu a chtěl by mít web o sobě, který by zároven fungoval jako e-shop, bylo by tam maximálně 20 produktů. Sice jsem se učil psát weby ve škole, ale na velmi jednoduché úrovni, a on by potřeboval, aby vypadal pěkně, třeba s jeho logy, k tomu i třeba 2–3 speciální mailové adresy. Nevíte někdo o nějaké levné firmě či skupině lidí, kteří by byli schopni tento web vytvořit? Cenově dostupné pro studenty takříkajíc, díky :)

Nejlepší odpověď
lejdy.můn

A jak moc „studentský“ ten váš rozpočet je? 🙂 Přiznám se, že nejsem moc v obraze, co dneska takový profi webovky stojí, ale pokud nepotřebujete vyloženě něco bombózního, nestyděla bych se zadat si poptávku na některý ze specializovaných webů. Když do inzerátu naférovku napíšeš, že máte rozpočet omezený (příp. rovnou uvedeš konkrétní sumu), počítám, že se ti nebudou ozývat grafici s přemrštěnými kalkulacemi. Za inzerát jako takový se většinou nic neplatí, tak proč to nezkusit? 😉

Např. tady http://www.gra­fika.cz/bazar/pop­tavky-sluzeb/

A nebo nabídněte možnost jednorázového výdělku nějakému šikovnému studentíkovi – čas od času tady na podobný inzeráty narážím a vzhledem k tomu, že do několika dnů vždycky zmizí z nabídky, tak počítám, že je o takovou práci slušný zájem 🙂
http://www.fajn-brigady.cz/

Další odpovědi
Marta.Mat

Určitě je rozumné, že si chcete nechat vytvořit profesionální stránky. U stránek zadarmo vytvořených svépomocí je to na nich dost vidět a má to i další mínusy. Toto je fajn článek, který shrnuje výhody a nevýhody. http://7interac­tive.cz/cz/stran­ka/rady-a-tipy/jak-si-vytvorit-webove-stranky-mate-3-zakladni-moznosti.html
Je tam i orientační cena…Tak koukněte.

ivzez

Profesionální web je profesionální web, ale já bych
pro začátek doporučila si to vyzkoušet téměř bezplatně.

Základem je vlastní doména, která včetně vlastního e-mailu přijde na cca 200 Kč ročně. Některé „hotové“ služby zdarma umožňují i provoz na vlastní doméně (mám dojem, že např. Endora.cz nebo Webnode – je jich víc, ale z hlavy si nevzpomenu).

Kvůli 20 (50) produktům je zbytečně drahé pořizovat e-shop. O jaké produkty
a jak drahé by mělo jít? Nestačilo by pro začátek placení SMSkami?

V „levné verzi“ byste si „osahali“, jaké služby Vám schází, a které nepotřebujete. Profesionála bych hledala až s konkrétní představou (čím přesnější bude zadání, tím spíše se dočkáte webu, který bude přesně splňovat Vaše požadavky).