larios22

kdo mi vysvětlí pointu toho obrázku ? :D

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hpho­tos-ash2/t1.0-9/946284_4706­39676365308_1798755469_n­.jpg
nechápu absolutně :D

Nejlepší odpověď
zzzzz

Co nechápeš? Modré auto má před sebou zbytečně velké místo, zdržuje dopravu, konkrétně ty dva co stojí za nim a chtějí odbočit vlevo.

Na některých místech, i když jsou jen dva pruhy, tak si řidiči řadí tak, aby každý s osobákem mohl odbočit, tam kam chce, pak přijede někdo kdo to nezná, a celé to tam zablokuje.

Další odpovědi
NikkiHeat

V modrém autě sedí blb co si myslí, že doprava je vše směrem dopředu. Inteligentní člověk ví že doprava je i za vozidlem, vedle vozidla a dokonce i protisměr. Tento případ je velmi jednoduchý a ty ho chápeš a dělaš si z nás blázny.

kubik!

je to prostě jen k***t co neumí popojet dopředu, aby neblokoval dopravu…