Avatar uživatele
Kelt

Kdo mi vysvětli, co se stalo a proč.

Mám mobilní telefon, byl nabitý, také kredit byl v pořádku, klávesnice byla zamknutá, mobil ležel na stole, nevolal jsem ani mobil nepoužíval.
Najednou došlo k tomu, že se mobil jakoby sám vypnul, dostal se do demo stavu, nešlo to ani vypnout a zapnout, hlavní tlačítko nefungovalo a nešlo ani vytáhnout baterii. Nešlo ani volat, pouze nouzové volání. Nakonec se mi to podařilo zprovoznit. Mobil jsem měl na stole a sledoval jsem televizi, respektive DVD. Taková nepodstatná věc – telefon je značky NOkia, a promítal jsem DVD – korejský film. Může mi někdo vysvětlit, co se stalo? Mohu pokus opakovat, pustit si stejný film a dát mobil na stejné místo, ale pochybuji, že by se něco stalo.

Doplňuji:
Děkuji Všem za odpovědi. Je zvláštní, že toto se mi stalo poprvé od roku 2006, kdy jsem si tento telefon koupil. Nějak se mi zpříčil zámek na Sim kartu a nešlo vytáhnout baterii. Pak se restart provedl bez problémů. Myslím, že se jedná o model Nokia 1600, která nemá ani zapojení na internet, umí to jen volat a posílat SMS.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Kelt

Zajímavá 0 před 3692 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
NikkiHeat

Pochybuju že došlo k tomuto incidentu kvůli DVD natož pak kvůli korejskému filmu. Podle mě mobil jednoduše zamrzl z hlediska software. Dělají to běžně, zvlášť Nokia, mě to dělala taky. Neřešit, zrestartovat, hotovo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Ať žijí duchové!

Stáva sa, ak je elektronické zariadenie riadené programom, teda i telefon, trvalo v prevádzke, že sa jeho software zahltí. Občasný reštart nikdy neuškodí, ba pri opätovnom štarte uvoľní zo svojej pamäte nepotrebné pracovné súbory, prípadne zruší softwarové slučky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Funna

Nestalo se nic zvláštního…ty okolnosti kolem jsou jen náhoda…jen se „kousl“ software v telefonu, což se občas stává…jen nějak nechápu jak by to mohlo mít vliv na mechanické vytažení baterie – cituji: nešlo ani vytáhnout baterii – neděláš si z nás tak trochu srandu? .-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ano i Nokie to dělají. Znám také podobný případ.
Baterie určitě vyndat šla, ale po vrácení se reset neprovedl, že ?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek