hanny 2

Kdo mi vyčistí rýny od listí?Jsou v 1.patře rodinného domu a tak vysoký žebřík nemám!

Děkuji za rady!

Nejlepší odpověď
marci1

Dělají to i někteří „hodinoví manželé“. Třeba namátkou :. http://www.ma­kameprovas.cz/cs/sluz­by/prehled

Další odpovědi
JájsemRaibek

Já to vyčistím, záleží kde to je. A jinak ti něco poradím, máš-li zájem. Buď to uděláš po drahým, nebo po levným, to už je na tobě.
Takže po drahým-prodávají síťku do okapu-rýny, takže tam to listí nenapadá.
A po levným-sežeň někde zbytky pletiva třeba do králíkárny apod. to stačí srolovat, stačí i jen na půlku a rozlož do okapu a už tam listí padat nebude. Může to být plativo kovové nebo plastové, záleží co máš k dispozici.

Hlada

K tomu není potřeba lézt nahoru. Vyrábějí se různé čističe okapů. Stačí si to zadat do vyhledávače. Není potřeba to ale kupovat. Účel splní hadice nebo štětka na WC připevněná k tyči.

cukrar

Ten kdo na to má dlouhý žebřík, či jiné zařízení. Třeba soused, nebo sousední firma..

gecco

Hledej někde v okolí nabídky výškových prací – buďto s plošinou a nebo na laně.

hanny 2

ad JájsemRaibek – je to v Brně.Jinak díky za rady,jenom se tam dostat.