Kdo mi v mé otázce smazal odpověď, kterou jsem chtěl nominovat?

Na mobil mi přišla v mailu, ale teď (13.11./23:30) ji tam nemám http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-do-vody-az-hodinu-po-jidle.

Nejlepší odpověď
anonym

Nějaký mazač nebo mazačka. Příště si smazaný rozmyslí, jestli má ještě cenu odpovídat.

Další odpovědi
zjentek

troufnu tipovat, že na tohle nezná odpověď kdekdo ,)

Dochy

když: Pokud se dobře pamatuju, tak daná odpověď vyjadřovala skutečnost ne zcela podrobně, zato dost expresivně 😉 (tedy jestli „expresivně“ je ten správný termit)
Takže pokud jsem si odpovědi nepopletl, smazání chápu. I když osobně by mi nevadilo, kdyby tam ta odpověď zůstala…

anonym

silně expresivní jako tady http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-jsem-mam-rad-malou-studenou-12-pivo

anonym

Dobrá. Já nevím co tam bylo za odpověď. A jestli byla expresivní nebo z expresu. Chabě si vzpomínám že do studené vody, jako je plavání v rybníku je dobré jít až není krev soustředěna v oblasti žaludku, kde vykonává věci kolem trávení. Krev by mohla chybět při okysličování nebo se mýlím a chyběla by pro rozvod tepla do končetin. Takže do vody ano, záleží ale do jaké v jakých podmínkách.