Kepler

Kdo mi tohle vysvětlí?

Už jsem asi out.

Nejlepší odpověď
MartGrin

79+40 je 119. Pak se od toho odečítá tvůj věk, takže pokud ti není víc jak 119, tak to na tebe bude fungovat. Ovšem pokud ti je mezi 110 a 119, tak ten výsledný rok narození bude působit trochu divně bez té první cifry. 119letému by vyšel rok narození 0.

Další odpovědi
Rokio

79..............piv
23..............můj věk

Který je rok mého narození?

V: 79–23+40=96

Narodil jsem se v roce 1996.

Pokud jde o odpověď na tvoji otázku, tak rovnice funguje správně.

Arne1

Ne. 79 piv je na mne moc

EKSOT123

Podstatu rovnice napoví fakt, že platí jen pro rok 2019. Příští rok by musela vypadat: 80 – věk + 40 a třeba v roce 2025 by se počítalo: 85 – věk + 40. Jinak moc pěkný, dám si to do sbírky.

EKSOT123

Nebo pokud se někomu místo 40 magicky líbí ta 79, tak by se k ní poodečtu věku muselo v rovnici přičítat ne 40, ale počet let, které uběhly od roku xx79.

zjentek

Je to kravina, mně to nesedí… o rok.

Kepler

Arne: No, to na mně taky, já jsem zvládl nejvíc 15. Ale chápeš to nějak? Matematik a logik jsem nikdy nebyl. A piva mi už moc nejedou, včil se ožírám z vodky s juice.

Edison

To Tě lituju… Za celej svůj proradnej život vypít jen 15 piv… 😁

zjentek

Tady jde spíše o prohranej život. (;