Alča M.♥

Kdo mi složí hudbu?

Složila jsem angklické písničky a chtěla bych se zeptat kdo by mi na to mohl složit hudbu, aby to byl POP. Dík moc
Doplňuji:
Re: HelpMine
A to ti mám poslat na e-mail, nebo co? Jestli ti to mám dát jako osobně a bydlíš někde v Praze, tak to asi FAKT ne, protože já jsem z Opavy

Nejlepší odpověď
HelpMine

Ja bych to skusil :) mam na to program :D udela ti to s textem noty na cokoliv

Další odpovědi
ondra07

Ohh, ty jsi z Opavy, to je náhoda :) Taky jsem Opavák :) Ale promiň, hudbu složit neumím.