Kepler

Kdo mi prozradí, co je to troll, jak se traduje v tomto webu?

Původně nějaký skřítek ze Severu, ještě škaredší než jsem já a myslím, že nemá zrovna nejlepší kádrový profil. Nedávejte mi prosím příklady těch zdejších. Ale pořád tak úplně nechápu, kdo si ten vznešený titul zasluhuje a kvůli čemu.

https://pixaba­y.com/cs/kr%C­3%A1l%C3%ADk-modr%C3%BD-blbec-bla-l%C3%A1ska-3029647/

Nejlepší odpověď
Rokio

Troll je člověk, který pokládá otázky za účelem provakace, tzv. očekává emotivní odezvu.

Příkladem trolla jsem já.

Další odpovědi
ivzez

Nevím o tom, že by se na tomto webu tradovala vůbec nějaká definice trolla.

Jestli Vás zajímá můj názor, já si pod pojmem (internetový) troll představím
sebestředné, hloupé a bezohledné individuum (měla bych výstižnější pojem,
ale ten by byl na smazání).

aliendrone

Doprčic, teď jsem si nasadil VOČI a musel jsem smazat pracně napsanou odpověď na téma „trotl“!!! Bylo zmíněno spousta person, namátkově mazálci, líní admini a další jedinci… a teď to všechno přišlo vniveč!!! Chjo, asi se pojedu podívat do Pelhřimova, Motola nebo do Strašnic, nejspíš už mám na čase… :(

Admin2

V archivu najdete několik otázek, kterou se týkají definice trolla.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=troll

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=kdo%20je%20tro­ll

zjentek

Nevim co je trol, ale již po pěti létech zde mi bylo jasný, že bez něj ten server prostě existovat nemůže, no nemůže.

Dochy

Admin: Kdybys dočetl otázku, věděl bys, že nejde o internetového trola (na kterého je tu na webu otázek dost) ale na jeho literární předlohu, o které minimálně v první stránce odkazů z Tvých vyhledávacích dotazů není zřejmě ani slovo.

Kepler

aliendrone: nic si z toho nedělej, aj tak si nebyl daleko od pravdy. Jinak posílám pozdrav z Pelhřimova: http://www.pel­hrimovsko.cz/cz/co-v-pelhrimove/pel­hrimovske-krematorium.htm

aliendrone

LOL… totiž ROFL!!! To je před anebo až PO tvé návštěvě? ;) :D :D

Kepler

Historie je mnohem hlubší, to bys nepochopil. Tu větu jsem v podstatě vložil do úst panu Hrušínskému já, protože ta Strašnická katastrofa mi připadá naprosto strašná.

Kepler

Díky Ivzez, formulace otázky nebyla právě ta nejšťastnejší, opravil jsem.