cigy110

kdo mi prosím poradí,jak opravit propálenou sedací soupravu z ekokože od cigarety?

Nejlepší odpověď
badisko

tezko jedine tam dat zalepit zaplatou nebo sesit v obou pripadech to nebude vypadat dobre nebo prez ni hodit nejakej peknej prehoz kterej se da pouzit jako deka popripade.....ale rada zni nekourit na sedace ..a vubec koureni v byte neni dobre taky jsem touril ale v kurarne (ume toto misto byla pradelna…navic byt nacichlej cigaretovym kourem no teda…
Doplňuji:
nebo ji dat ten propalenej kus znova ocalounit…

Další odpovědi
ministri

Nalep tam knoflík.

Michálek1245

Jako vždycky tam musíte něco nalepit nebo nažehlit, takže hodně záleží na tom, v jakém je to místě. Pokud je to vidět, tak mrkněte na sedací soupravy v akci sem https://lumax-nabytek.cz/sedaci-soupravy-v-akci a třeba najdete něco, co by vám vyhovovalo více a budete to mít nové. A příště si dávat pozor na to, koho si domů zvete a samozřejmě nekouřit na nové sedačce. 😉