dáma z ČR

kdo mi poradí s běžkami?

Je velký problém, když mám plus, mínus 60 kg a 165cm a na můj typ běžek se doporučuje váha 75–80kg? (běhám klasiku)

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

není to problém, ta doporučená váha je proto, aby se nevohly.

Další odpovědi
gecco

Tomu nerozumím – „běhám“ a ´nevím na čem´…
😉
Omlouvám se – ale na tvém místě bych navštívil tvého stávajícího lyžního servismena a s ním bych se poradil – nikdo z nás tvé potřeby (možnosti, schopnosti…) nezná líp…
😉

anonym

To jste ideální žena na takové lyže.Vaše váha jim vadit určitě nebude.
Snad kvůli těm lyžím si nezkazíte postavu a nezačnete tloustnout!!

Katru7

Podle mě to problém je, protože by jste nemusela úplně ,,došlapovat,, na zem a běžkování by byla velká dřina. Myslím, že vám prodavač nabídl ty širší běžky, pro těžší lyžaře, takže bych se podívala na menší velikost, ale lepší by bylo podívat se na jiný typ lyží. Přeji hodně štěstí při výběru.