Sober

Kdo mi poradí? Manželka /73/ sklouzla po schodech v pondělí. Včera měla teplotu 38,4C° třesavku.

Do hlavy se nepraštila, na zádech a níž, žádný hematom. Normálně je fit a nerada marodí. Od včerejška leží s horečkou. Naordinovala si Voltaren, ten ji trochu pomohl od bolestí /celého těla/. Zkoušeli jsme včera i ibalgin.

Nejlepší odpověď
anonym

Radím – rychle k doktorovi. Bez diskuzí a čekání na to, až bude hůř.

Další odpovědi
Drap

Navštívit lékaře.

aramah

No nevím neměla být už dnes u lékaře?

Ajo už radu máte
Tak to někdo vymažte dík…

venkovan

Ty léky (ibalgin) co bere pokud vím zvyšují krvácivost. A to asi na naraženiny není dobré. A s ohledem na to, že je to ještě mladá ženská, dojel bych na kontrolu do nemocnice. Hrdinství zde není správné.
Tam může být i vnitřní zranění třeba sleziny apod.
Bez obav z hubování od manželky bych hned zavolal na pohotovost – zejména když je tam horečka.

hanny 2

Po tom sklouznutí pohybové ústrojí utrpělo otřes,proto ji bolí celé tělo.Ta horečka s tím může i nemusí souviset,možná chytla jen nějakou virózu,ale ať si k tomu doktorovi raději zajde!

Michal Kole

Nechci opakovat ostatní ale také si myslím, že je lepší lékař.

Lepší zbytečně než něco zanedbat.