ivera45

Kdo mi poradí jak si objednat nějaké zboží z Německa?Pře­dem děkuji

Doplňuji:
Objednat přes internet , ebay atd.a třeba nějaký odkaz děkuji a omlouvám se že jsem více nespecifikovala

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Jak se říká, blbá otázka, blbá odpověď: Nejlépe objednat německy. To máš jistotu, že ti budou rozumět.
Jinak nevím, co chceš slyšet. Chtělo by to trochu upřesnit. místa na to je tu dost. Třeba jestli v internetovém obchodě, ebay, atd.
Doplňuji:
www.ebay.de

Další odpovědi
led

1 – otvoriť si stránku
2 – vyplniť kolonky
3 – potvrdiť
4 – zaplatiť
5 – trpezlivo čakať, možno to príde 🙂