Kdo mi poradí jak opravit plovoucí korkovou podlahu?Dostala se mi tam voda a nadzvedla se mi, jak ji opravit? Děkuji

Odpovědi
Mili @

Kdo si vlastní neopatrností udělal v korkové podlaze rýhu, nemá šanci opravit nenápadně jen poškozené místo. Nezbývá než zbrousit lak po celé ploše a znovu ji natřít. Pokud stará podlaha definitivně dosloužila, lze na ní položit novou, aniž by se starý korek odstraňoval.
Zdroj: http://hobby.id­nes.cz/na-poskozenou-korkovou-podlahu-plati-jedine-bruska-a-novy-lak-p6m-/hobby-domov.asp?c=A100108_­110801_hobby-domov_mot
Ale s podlahou poškozenou vodou asi nic nenaděláte…
To bude chtít vyměnit.

elektrikář

Budete jí muset nechat odplavat. Vlhkost z podkladového betonu musí důkladně vyschnout a zvednuté misto pokud to není v celé místnosti vymněnit.