Peter Kus

Kdo mi pomůže s daňovým účetnictvím?

Nejlepší odpověď
gecco

Daňová/ý účetní…
😉

Přece nedoufáš, že někdo ´odsud´ se bude probírat tvými prvotními doklady a zadarmo ti radit…
😁

Pokud chceš nějakou ´drobnou´ radu, upřesni dotaz.

Další odpovědi
lexx

kvalifikovaná účetní s praxí z blízkého okolí, všadě nějaké jsou

Tw!st

zkus se poptat na webtrh.cz
https://webtrh­.cz/316638-ucetni-danove-poradenstvi-line

ReHu

Nejspíš účetní nebo daňový poradce.

McArthur

Co je to „daňové účetnictví“?

S účetnictvím Ti pomůže jakákoliv/jakýkoliv účetní. Jeho služby jsou placené buď paušálně nebo od položky.

S daňové přiznání Ti může sestavit také účetní, ale můžeš využít i služeb daňových poradců. I jejich služby jsou placené, někdy se ale vyplatí, protože znají problematiku daní hlouběji, než-li účetní.

Pokud budeš mít daňovou evidenci, tj. něco jiného, než-li účetnictví, potom můžeš postupovat naprosto stejně jako u účetnictví a daňového přiznání. Samotnou daňovou evidenci si ale většina drobných živnostníků zvládá sama a jen si najímá daňového poradce.

AZA účtetnic

Společnost AZA účetnictví s.r.o. , která zpracovává podvojné účetnictví, daňovou evidenci, mzdy, daně, personalistiku. Další informace najdete na adrese: http://www.aza-ucetnictvi.cz/

Michalmic

Řekl bych, že pomůže účetní, doporučuji se informovat tady www.jmac.cz