Rokio

Kdo mi nahlásil moji otázku na téma nejlepší uživatelé s nejvíce získanými body za 30 dní a v čem byla závadná?

Dotaz nebyl vulgární, neporušoval zákony ČR, nebylo to zadání školní úlohy, nebyla to reklama a domnívám se, že otázka nebyla ani duplicitní.

Dotaz zněl: Patří uživatelé Odpovědi.cz, kteří získali za 30 dní nejvíce bodů, mezi nejlepší uživatele?

Co na něm bylo špatného? V demokracii platí právo na svobodu projevu, pokud tím nevstoupím do práv druhých lidí.

Odpovědi
Kepler

Vůbec bych se nedivil, kdyby ti otázku odstranil sám admin. Otázky tohoto typu (týkající se jiných uživatelů) na tomto webu vůbec nemají rádi.

zjentek

Já!!!

(Ne e é, jen s tebou pičkuji.)

Takysto mohl položit coby anketní otázku :

  1. já ne
  2. já nevím

…vono se tady taky ani jinak odpovědět nedá.

Ale já ti složitější a celkem rozumnou odpověď na jinak primitivní otázku přesto vytvořil. Dobrá, že?

Emefej

Neřeš to! Život je krutý…

zjentek

Oprava: špičkuji …nebo opičkuji.