leguan

Kdo měl problém z půjčkou po telefonu,vysíláno ve zprávách na PRIMĚ minulý týden?

Nejlepší odpověď
chudst

… netusim, oc slo, mozna byste to mohl priblizit? (Predpokladam, ze nekdo nabizel pujcku po telefonu a pak dotycne nejak podvedl.)

Kazdopadne kazdy, kdo pracuje s peneznimi transakcemi po telefonu, je idiot a kazdy, kdo uvadi do telefonu cizim lidem sve soukrome udaje je trouba taky. Tecka, nic vice na to rict nemohu, ani pouzit slusnejsi vyraz.

Další odpovědi
anonym

naprosty souhlas s chudst. Pokud někdo nakládá s financemi takto nezodpovědně, koleduje si o malér.

Ani osobní jednání samozřejmě není záruka korektního jednání, vždy je třeba důkladně se připravit, nenechat se opít rohlíkem a velmi pečlivě si podstatné body a čísla psát na papír – rekapitulovat je – aby vždy vyniklo to podstatné nad různými vkládanými průpovídkami a bezcennými nabádkami bonusů, které správný finanční pracovník samozřejmě komunikuje nejdéle aby zastřel často ponurou podstatu věci.

Tohle nelze podceňovat. Jinak počítejte se ztrátami.