Kdo měl pravdu?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/volebni-ucast. Volby jsou vážná věc a v tom nikdy nevtipkuji.

Příspěvek na úhradu volebních nákladů (tzv. příspěvek za hlas) se ale poskytuje pouze za výsledky voleb do Poslanecké sněmovny a voleb do Evropského parlamentu. Ve volbách do zastupitelstev krajů a volbách do Senátu se tento příspěvek neposkytuje, vysvětlila Daria Benešová z ministerstva vnitra.

Zdroj: http://zpravy­.idnes.cz/jak-volit-cb5-/domaci.aspx?c=A121009­_113320_domaci_jpl

Nejlepší odpověď
anonym

Plný souhlas, ač pravidelně připomínám v odborných rubrikách, nechť v záchvatech chatovacích laických dohadech, nepoškozují tazatele, je zřejmé, že si mnozí nedají říci a plodí naprosto zavádějící kydy.
Ne nadarmo jsi přece sám u otázky v odkazu uvedl, že je nutná značná rezerva ve zdejších výplodech.
Většinu „ukecaných“ nezajímá ani pravda, ani správná odpověď, ale jen honění trika, bodů a přebujelý exbicionismus a nehorázný egoismus.
Holt, anonymita je strašně zrádná a svádějící k obnažení temných sklonů, jinak v životě pečlivě utajovaných.
Doplňuji:

  1. U palce, o němž se zmiňuješ v diskuzi, ten se vztahoval pouze k nadpisu, že je to hloupost, (což vystihovalo princip dotazu), zbytek odůvodnění jsem ani nekomentoval. Už tady byla řeč, že nejsou poloviční body, ani možnost ocenit jen nějakou část odpovědi.
  2. Tobě jsem dal nominaci jako za správnou odpověď.

Snadnými počty si dovodíš, že váha palce vůči nominaci je 1:5 !
Tazatel většinou palcuje také všechny za snahu i ze slušnosti, aniž by polemizoval se správností jejich vývodů.
Nakonec manon tu svého času chybné odpovědi též nadhodila, viz:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-delate-kdyz-vidite-uplne-spatnou-odpoved
Pokud bys udělal např. anketu či referendum o daních, tak skoro všichni budou proti, ale přitom by se stát bez nich zhroutil a byli bychom zpátky v jeskyních.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/verite-vsemu-co-se-zde-pise

anonym

radši si dohledám a najdu tu správnou, kterou i použiju zde.

anonym

Tak proč jsi podpořil nesmysl a jmhad napíše, že ostatní mají napsanou hloupost? Dodnes mi jmhad neodpověděl a to je už podruhé co uvedl nesmysl a napadl ostatní, že mají hloupost v odpovědi.