sup

Kdo mě poradí nějakou super marinádu na bůček

Nejlepší odpověď
briketka10

já jen podlévám vodou a kmínuju nic víc
sám pustí tolik tuku, že marinádu nedávám,
jestli, ale opravdu chceš něco pikantního,
tak dej do oleje chilli koření a nech přes noc :)
nebo sójovou omáčku ne žádnou levnou ..
Doplňuji:
možná trochu pálivé papríky 🙂

Další odpovědi
badisko

Croc prznit bucek marinadou :D jen nasolit ..popeprit.. pokminovat pridat strouzek Cesneku a alou do trouby …:-) bucek je lahodny i tak…

elektrikář

My jsme používali trochu piva olej sůl česnek pepř, marijánku a chili papričky.
Při pečení jsme zbytkem marinády podlévali.

mistake

vše dle chuti – sojovka, worchestr, do toho prolisuješ česnek, paprika sladká, pepř barevný. je to super 🙂

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.