musak

Kdo mě poradí kde seženu co je standart a nadstandart v obecním bytě

Dělal jsem celkovou rekonstrukci obecního bytu 1+1 o rozloze 42m2.Vyměnil jsem umakartové jádro se sprchovým koutem za zděné s vanou.Vyměnil jsem PVC za plovoucí podlahy a všechny elektrorozvody.Bylo mě sděleno,soudním odhadcem,že je to vše standart.Díky za radu.Musak

Nejlepší odpověď
anonym

standart je vana nadstandart je sauna,ale ted vážně,nadstandart jsou věci které jsou na víc,zděná koupelna v dnešní době už není nadstandart,plas­tové okna,zateplení,plo­voucí podlahy,to je nadstandart

hanulka11

jistě pokud bydlíte v klasickém typizovaném bytě je to standart. Jakmile začnete rekonstruovat …jak jste uvedla už jsou to úpravy nadstandartní a upravil jste si to dle svého a byt jste zhodnotil .Získal tím na ceně.