Hanah

Kdo má zodpovědnost za stav suterénu se sklepními kójemi?Neustálé mokro,pach.Spo­lečenství vlastníků bytů?

Nebo sám vlastník i když je to mokro v podlaze a zdivu nosné zdi?Pokud společenství odmítá,může pomoci s posouzením stavu stavební odbor města a hygienická stanice?Já mohu vyvýšit podlahu,ale celkovou situaci v daném úseku kójí nezměním-mokro,po deštích voda,zatuchlý vzduch.

Odpovědi
isteron

Za spoločné priestory je zodpovedný správca domu a spoločenstvo vlastníkov.