ivera45

Kdo má zkušenosti s konopnou masti?Potřebuji poradit děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Já používám konopnou mast Dolorcann po námaze a a při bolestech. Působí na šlachy, svaly, klouby a záda. Někdy mast zabere, jindy ne.

Další odpovědi
BEAES

Já ji kupuji pro své pubertální synky na akné, velmi dobře působí, akné se rychle hojí a pleť se jim méně mastí – doporučuji.

saksa

Myslím, že v tomto případě se nejlépe zorientujete ze zkušeností uživatelů konopné kosmetiky. Rychlost účinků nejednoho překvapí.

Zdroj: en101.cz/?clanky-ke-konopne-kosmetice-bayerromsy,178

Čarodějnice

Když ji máte v kapkách tak stačí 10kapek zapít vodou půl hodiny před jídlem a pomůže vám při problémech s žaludkem.Takovou to tinkturu můžete dát do jakékoli masti nebo šamponu.Uklidnuje pokožku,bolesti kloubů a svalů.Jedné paní jsem ji doporučila když chodila na chemo terapii a libovala si že si to dává když je jí opravdu špatnětak to žaludek uklidní.Ale znovu podotýkám že pouze 10kapek.Kvantita není kvalita.