googler

Kdo má zkušenosti s klima deskami?

Zdravím, má někdo zkušenosti s klima deskami? Dokáží trvale odstranit problémy s plísněmi?

Odpovědi
anonym

Pokud ti někdo bude tvrdit, že libovolná (tepelná) izolace stěn odstraní problémy s plísněmi, nevěř mu ani pozdrav – pomůže jen snížení vlhkosti – tedy odvodnění a hydroizolace (a větrání).

Nazdar Bazar

http://loskutak­.nova.cz/clanek/sta­vime/vapeno-kremikove-desky.html

mosoj

Pokud ti někdo bude tvrdit že izolace neodstraní plíseň , nevěř mu ani slovo.
Ono totiž záleží jak ta vlhkost vzniká .