hanulka11

Kdo má zkušenost s barevnou mulčovací kůrou?

Vydrží barvy, mám slunečný pozemek a myslím jestli barva rychle nevybledne?

Odpovědi
atriplex

Zkušenost nemám, ale doporučuji obyčejnou mulčovací kůru. Jednak ta barva působí dost kýčovitě, nehledě na to, že za pár měsíců se kůra stejně rozloží a musíte kupovat novou. Mulčovací kůra by měla být funkční nikoliv okrasná. Raději si nasaď barevné rostliny.

venkovan

Raději nebrat na obyčejnou zahradu. Jedině někam do reprezentativní do hodně umělého prostoru jako jsou podnikatelská centra apod.

jandmil

Do okrasné zahrádky se hodí pokryvné, nízké rostlinky. Jsou dekorativní i listem. Kůru nebrat.

Honzyn14

Já bych z vlastní zkušenosti vřele doporučil školkařskou textilii, ta nám tedy parádně pomohla se vypořádat s plevelem. Od té doby, co jsme ji potáhli na travnatou plochu už totiž nemá žádnou šanci. Objednával jsem ji z https://www.a­grotex.cz/kata­log/cz/zbozi-2/agrotextili­e/tkana-skolkarska-textilie_204 a doporučuji vyzkoušet.