Kepler

Kdo má zájem na odstranění Babiše a teď i Benešové?

Na volebních preferencích ANO se různé akce, trvající celá léta, zatím nijak výrazně neprojevily. Takže logicky se národ s těmi nátlaky neztotožňuje. Jen těch 20 000 Pražáků na Staromáku představuje nějakou sílu? Ne, že bych byl přesvědčen o Babišově nevině, nechám se překvapit, jak to celé dopadne. Neznám fakta a nezná je téměř nikdo.

Nejlepší odpověď
zjentek

Proč dělat z jebnoduchých věcí složité? Někteří by rádi také rýžovali ze státního, jenže teď je tam pan Babiš! A tak mají tito zájem o jeho odstranění. Tito „někteří“ jsou ptáci. V drtivé většině modří. Zbytek ubekujících (prosociální část) nebude spokojen za ŽÁDNÉHO režimu!

Další odpovědi
elkon

To jsou klasicky rozpoutané akce ptákostranou a devítkou na kopci. Dělají jako že se jich to netýká, ale mají v tom namočené všechny prsty. Ze všech stran slyšíme, že se nic z toho co plácají nechystá, ale těm blbům o to zjevně nejde. Potřebují neustále rozeštvávat lidi. Ještě jim nedošlo, že lidi nejsou blbí a umí se taky orientovat. Proto má ANO stále vysoké preference. Fiala i Pospíšil už neví jak nato, dělají samé prasárny, vyzkoušely kde co, ale je jim to prd platné.

Edison

Já.

Mc Merkurion

… voni se zas v Praze nuděj, hokej jsme projeli, tak se šli vyřvat …

… mimochodem, tady je vidět, jak kdo skočil Bakalovým médiím na špek >>> žádná demonstrace, jen sledovali společně hokej s rusákama …

Pepa25

Otázka trochu navádí na „zájem v pozadí“, který vůbec nemusí existovat. Text to popisuje líp: přes všechny skandály má ANO stabilní podporu. Takže je to jednoduché: dokud jim podpora vydrží, tak bude Babiš u moci, když opadne, tak přijde (vyhraje volby) někdo jiný.
Jinak samozřejmě nerozhoduje nějakých 20 tis. lidí na demonstraci (stejně je irelevantních xtisíc podrovatelů Babiše na facebooku), rozhodující jsou jen volby.

Pepa25

Mc Merkurion: „žádná demonstrace, jen sledovali společně hokej s rusákama“ … Nějak mi tam chybí smajlík. Nebo to bylo myšleno vážně?

Mc Merkurion

… o lidech, kteří hlásají něco o demokracii, a pak nejsou ochotni přijmou výsledky demokratických voleb, když nevyhraje jejich kandidát si myslím svý (není důležitý, proč demonstrují, oni budou křičet „a priori“ neustále) … pro ně je smajlík škoda (faktem je, že je nikdy nepoužívám) …
… stačilo se podívat na poslední demonstrace, kolik se jich A KDE, sešlo, republika nejni jen Praha …
… takže ano, bylo to myšleno vážně, protože kdyby jich bylo tolik, a vadilo to tolika lidem, jak se nám snaží tvrdit, tak proboha, proč to ten Babiš vyhrál ??? … a ne poprvé … a nechci bejt Sybilou, ale mám takový dojem, že i příště …

Kepler

Edison: a proč? Že ti vnutil EET, nebo vyfoukl Čapák?

Edison

Mě ho nevnutil. Prostě lže jako když tiskne. Zneužívá demogracii. Rozhazuje cizí prachy. Krade hlavně politické programy. Čapák je taky krádež. Uplácí ne jen voliče. A ti mu to žerou i s koblihama.

Kepler

No a jak to víš, že lže? Prostě jenom papouškuješ, co vyřvává opozice. Nemyslíš, že může mít pravdu i Babiš, když se brání neustále tím, že jde o politicky motivované útoky? Tohle je přece známá metoda poražených politiků, ne? Znáš princip Occamovy břitvy? Co je pravděpodobnější?

ZdedekZ

Vaše odpověď je super. Plně se s ní ztotožňuji. Neměl byste zájem, podle kvality vašich odpovědí i v jiných oborech o účast na workshopech se studenty na téma: chemie, strojní specializace, ochrana životního prostředí, technologie chemické a strojní, automatizované systémy řízení technologických procesů.

Edison

Nápodobně. Papouškuješ jen to, co vyřvává Bureš. Ono by to chtělo si o něm taky něco přečíst. Sledovat vývoj, ne jen za posledních pět let. Pravděpodobnější je co, co se o Burešovi ví od devadesátek. O jeho obchodech a financování (rozuměj kupování si) politiků už v té době. Ten princip pochopitelně znám. A znáš ty princip evoluce? To je přesně Bureš. Bureš se přesně řídí hesly, jako „Stokrát řečená lež se stává pravdou“. Všimni si, že ač jiní politici nejsou o nic lepší, tak ve stranách byly a jsou takové principy reflexe, že byli ti, na které se „něco provalilo“ prostě vypadnout. A Bureš? Obviněný? A řídí tenhle stát, včetně právního a zákonodárného systému!!! A proč? Na to už snad ani odpovídat nemusím.

Kepler

Omyl. Nic a nikoho nepapouškuju, na rozdíl od tebe. Si někde něco přečteš a co se ti líbí hned opakuješ. Jsme ovlivňováni, ať chceme nebo ne. Co víš o agentu Burešovi? Asi nic. Já vím víc, byl to jen agent v hospodáské sféře a vyšetřoval nějaké ekonomické levárny v Rakousku. Nic politického a nic udavačského. Takových bývalých politických kurev je dnes vláda silně prosycena, ale Babiš tam nepatří. Netvrdím, že Babiš je bez viny, ale měli bychom si počkat na výsledek šetření a ne šířit antibabišovskou hysterii. Kdo to necháope, tak je podle mně ignorant.

Edison

Nečtu „někde“ a „něco“. Čtu všechno, co se vůbec dá sehnat. Navíc vnímám Burešovo jednání déle, než posledních pět let. Hele… a jak je to teda s Tebou? Zatím to vypadá, že jen Tvé informace jsou silně selektované. Aha… takže byl agentem a byl tedy veden jako agent StB… A co asi tvrděj ti, co to tvrděj od samého začátku? V další větě si přímo protiřečíš. Problém je ten, že takto vysoké státní politické pozikce mají zastávat nejen bezúhonní lidé, ale také důvěryhodní. Bureš sice je bezúhonný, (zatím). Ale rozhodně nelze říct, že je důvěryhodný… To je totiž poněkud vyšší level. A to jen málokdo chápe. Káže vodu a pije víno. Viz jeho poblém s korunovými dluhopisy. Nejprve proti tomu tvrdě bojoval a obhajoval to morálkou. Když prohrál, morálka šla stranou a jednal dle zákonů. A dnes vyřvává, jak to bylo vpořádku… To Ti přijde jako slušnost? NE!! To je neomalenost, hrubost nejhrubšího zrna a to se za to ani nestydí a vesele z toho dělá ctnost! Kam jsme to poklesli? Jiní politici byli nuceni odejít ze svých pozic pro mnohem a mnohem menší prohřešky, které jim nakonec ani nebyly prokázány soudní cestou, ba se to k soudům ani nedostalo. A Bureš? Najednou je v pořádku, že všichni vědi, jaký svinstva udělal a přesto tu bude vládnout? Mě třeba stačej jeho výroky o zrušení druhé komory padlamentu, redukci počtu posranců a změna systému s poměrného na většinový… V zásadě by to znamenalo, že veškerá moc padne do rukou jediného člověka… A hádej kterého? Napovím Ti: Na toho, který je obviněn z trestné činnosti, na toho, který financoval volební kampaně politických stran (protože si je kupoval)… a další a další… Takže kdo je tady ignorant?