Mirdas

Kdo má větší smysl pro humor?

Ženy, nebo muži ?

_

Já co si pamatuji tak v naší partě se o humor zcela jednoznačnou převahou starali muži.
Z historického hlediska si vzpomínám na G.B.Shawa, Ch.Chaplina, J.Hašek, V.Burian, Šimek, Werich, Jirotka, Holzmann, Jiránek, Renčín, Vyčítal, Menšík, Sovák a spousty dalších.
I pár žen sice, ale nic moc dámy.

°

Nejlepší odpověď
gecco

Myslím, že jsme si rovni…
😉

Další odpovědi
marci1

Je to plichta. Spíš mám dojem, že je lidí se smyslem pro humor nějak méně. 🙂
Proč všechno bereme tak vážně?

led

Zmysel pre humor je bezpohlavný… nezáleží na pohlaví držiteľa zmyslu pre humor

anonym

myslím si, že ženy. umějí rozesmát i když to není humorné

Lamalam

Ženy. Bez smyslu pro humor by to s pány tvorstva nevydržely.

anonym

Myslím si,že muži.
Dokáží se v určitě situaci zachovat trošku líp než jejich protějšky,které to dost často berou moc vážně.

ivzez

Podle mne je to stejné.

Šidlo

väčší zmysel pre humor majú tie typy osobnosti, ktoré ho majú väčší, tzv.. rodení baviči

to, že muži viac verejne žartujú, je dané kultúrou.....je viac prijateľné, aby vtip povedal muž

našťastie sa to pomaly mení, komičky už nie sú len neatraktívne sarkastické fajčiarky a alkoholičky, čo neuspeli v herectve

anonym

Jugare, vy jste dominantní homosexuál nebo jenom militantní antikomunista?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=MtUqeKlsGKI