Rokio

Kdo má v ČR nejvyšší IQ?

Nejchytřejší Čech

Nejlepší odpověď
marci1

Testy IQ podle mě neoznačují nejchytřejšího Čecha. Jsou zavádějící. Ale k nejvýše ohodnoceným v testu IQ patří (IQ 206) : http://www.ty­den.cz/rubriky/do­maci/nejchytrej­si-cech-roman-napise-za-dva-tydny-jit-do-tv-se-stydi_225300.html

Další odpovědi
jmhad

Zeman s Klausem a na odpovědích gecco

anonym

Možná zdejší Barbakan,ten má v mozku kus bůčku.

xxx3

pokud nějak zařídíš, aby se otestovali úplně všichni Češi, tak se to dá přibližně zjistit.